Wiadomości

Czołowe zderzenie na ulicy Jana Pawła II

Data publikacji 13.01.2021

Śledczy z jaworznickiej komendy wyjaśniają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku, do którego doszło na ulicy Jana Pawła II w Jaworznie. Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego wynika, że kierująca seatem 27-latka zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się czołowo z ciężarówką. Kobieta poniosła śmierć na miejscu.

Do wypadku doszło wczoraj, około godziny 14.00, na ulicy Jana Pawła II. Jak wstępnie ustalili policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie, kierująca seatem 27-letnia mieszkanka naszego miasta jechała w kierunku Chrzanowa. Z nieustalonej jak dotąd przyczyny, kobieta zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzyła się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym. Aby wyciągnąć poszkodowaną z auta, potrzebna była pomoc strażaków. Niestety, 27-latka poniosła śmierć na miejscu. Dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają jaworzniccy śledczy pod nadzorem prokuratora.

Apelujemy o ostrożność i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Towarzysząca nam aura sprawia, że warunki na drodze są bardzo zdradliwe i niebezpieczne.

  • zderzenie samochodu osobowego z ciężarowym
  • Policjanci obsługują miejsce zdarzenia
  • Policjanci obsługują miejsce zdarzenia
Powrót na górę strony