Wiadomości

Uroczyste wprowadzenie nowego komendanta

27 czerwca br. odbyło się wprowadzenie nowego Komendanta Miejskiego Policji w Jaworznie, którym został młodszy inspektor mgr inż. Adam Mandera. Nowy szef został przedstawiony zgromadzonym gościom przez Zastępcę Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach nadkomisarza Mariusza Krzystyniaka. W uroczystości wzięli udział samorządowcy, przedstawiciele instytucji współpracujących z mundurowymi, a także policjanci i pracownicy komendy.

Punktualnie o 12.00 rozpoczęła się ceremonia wprowadzenia nowego Komendanta Miejskiego Policji w Jaworznie. Uroczystość rozpoczęła się od meldunku złożonego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach nadkomisarzowi Mariuszowi Krzystyniakowi. Po odczytaniu decyzji personalnej, głos zabrał zastępca szefa śląskich policjantów, prezentując sylwetkę nowego komendanta.

Młodszy inspektor Adam Mandera to doświadczony policjant, który dotychczas pełnił służbę na stanowisku Komendanta Komisariatu w Gliwicach. Dzisiejszy awans - jak podkreślił zastępca komendanta wojewódzkiego - to zasługa jego umiejętności w zarządzaniu oraz doświadczenie na stanowiskach kierowniczych. Nowy komendant wyraził wdzięczność za otrzymany mandat zaufania, a także powiedział, że jest otwarty na współpracę z władzami miasta i innymi służbami na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Jaworzna.

W uroczystości, oprócz kadry kierowniczej, policjantów i pracowników jaworznickiej policji, udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych oraz instytucji na co dzień współpracujących z Policją. Przybyli goście złożyli gratulacje nowemu komendantowi. Zastępca Prezydent Miasta Jaworzna wyraził nadzieję, że dalsza współpraca z mundurowymi będzie stała na równie wysokim poziomie jak dotychczas.

Nowemu komendantowi życzymy wielu sukcesów oraz pomyślności w kierowaniu jaworznicką jednostką.

Powrót na górę strony